O nas

Kuchnia Japońska Sushi ``Łapcie Maki`` w Grudziądzu

Łapcie maki to miejsce stworzone przez dwóch sushimasterów w Grudziądzu, którzy poprzez swoją wieloletnią pracę w kuchni japońskiej zbudowali swoją renomę na lokalnym rynku gastronomicznym. W naszej kuchni stawiamy na wygląd dań oraz produkty najwyższej jakości.
Zainteresowanie kuchnią japońską napędza nas do tworzenia nowych kompozycji smakowych. U nas znajdziecie klasyczne rolki oraz dania skomponowane przez naszych mistrzów smaku. Ryba nie jest Waszym ulubionym daniem? Na to również mamy odpowiedź. Rolki w kurczakiem, wegetariańskie albo z tradycyjnym japońskim omletem zaspokoją Wasze podniebienia. Jeśli w naszej karcie nie ma czegoś co lubicie - nie ma problemu. Wyobraźnia naszych kucharzy nie ma granic. Stworzymy coś specjalnie dla Was. Nasze menu to nie tylko sushi dodatkowo przygotujemy dla Was ciepłe przystawki, gorące aromatyczne zupy oraz dania dla dzieci.
Zajmujemy się również cateringiem na Wasze uroczystości. Jeśli Planujecie imprezę mniejszą lub większą przygotujemy ofertę specjalną. Zamówienia możecie składać telefonicznie i odebrać osobiście u nas w lokalu lub z możliwością dostawy pod same drzwi na terenie Grudziądza.